Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Link URL
ar: رابط
