Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Node type
az: Nod tipi

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Field name
az: Sahə adı

en: Link URL
az: URL linki
