Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ
