Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Vocabulary
he: מילון

en: Field name
he: שם שדה

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)
