Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Link URL
hr: URL poveznice
