Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Node type
id: Jenis node

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Link URL
id: Tautan URL
