Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Link URL
lv: Saites URL
