Nice Taxonomy Menu (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika
