Nice messages (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Global settings
is: Globalar setingar

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
