Nice messages (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
