Nice messages (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: User
be: Карыстальнік

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: center
be: цэнтар

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
