Nice messages (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: User
bs: Korisnik

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja
