Nice messages (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: User
cs: Uživatel

en: Off
cs: Vypnuto

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
