Nice messages (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: center
cy: canol
