Nice messages (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: User
el: Χρήστης

en: Off
el: Κλειστό

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: center
el: κέντρο

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
