Nice messages (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: On
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: User
es: Usuario

en: Off
es: Desactivado

en: Global settings
es: Opciones globales

en: center
es: Centrar

en: Animation speed
es: Velocidad de la animación

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas
