Nice messages (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: User
et: Kasutaja

en: Off
et: Väljas

en: Global settings
et: Üldseaded

en: center
et: keskele

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
