Nice messages (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: User
fa: کاربر

en: Drupal
fa: دروپال

en: Off
fa: خاموش

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Animation speed
fa: سرعت انیمیشن

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
