Nice messages (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: User
fi: Käyttäjä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
