Nice messages (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: User
gl: Usuario/a

en: Off
gl: Desactivado

en: Global settings
gl: Configuración global

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
