Nice messages (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: User
he: משתמש

en: Drupal
he: דרופל

en: Off
he: כבוי

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Facebook
he: פייסבוק

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
