Nice messages (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: User
hu: Felhasználó

en: Off
hu: Ki

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: center
hu: közép

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: top left
hu: bal felső

en: top right
hu: jobb felső

en: bottom left
hu: bal alsó

en: bottom right
hu: jobb alsó

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak
