Nice messages (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր
