Nice messages (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: User
ja: ユーザー

en: Off
ja: オフ

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Animation speed
ja: アニメーション速度

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ
