Nice messages (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები
