Nice messages (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ
