Nice messages (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
