Nice messages (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: User
lv: Lietotājs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
