Nice messages (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: User
pl: Użytkownik

en: Off
pl: Wyłączony

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony
