Nice messages (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: User
sk: Používateľ

en: Off
sk: Vypnúť

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: center
sk: na stred

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
