Nice messages (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: User
sv: Användare

en: Off
sv: Av

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: center
sv: centrerad

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna
