Nice messages (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: User
tr: Kullanıcı

en: Off
tr: Kapalı

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: center
tr: orta

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar
