Nice messages (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: User
vi: Người dùng

en: Off
vi: Tắt

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Animation speed
vi: Tốc độ hoạt hình

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
