Nice messages (7.x-2.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Administration
af: Administrasie

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: User
af: Gebruiker

en: Global settings
af: Globale-instellings
