Nice messages (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: User
ast: Usuariu

en: Global settings
ast: Preferencies globales
