Nice messages (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Administration
az: İdarəetmə

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: User
az: İstifadəçi

en: Off
az: Söndürülüb

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər
