Nice messages (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Administration
bg: Администриране

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: User
bg: Потребител

en: Off
bg: Изключи

en: Global settings
bg: Общи настройки
