Nice messages (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
