Nice messages (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Administration
ca: Administració

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: User
ca: Usuari

en: Off
ca: Inactiu

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades
