Nice messages (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Pages
da: Sider

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: User
da: Bruger

en: Off
da: Afbrudt

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider
