Nice messages (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
