Nice messages (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Administration
eo: Administrado

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: User
eo: Uzanto

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj
