Nice messages (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
