Nice messages (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: On
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: User
fr: Utilisateur

en: Off
fr: Désactivé

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Animation speed
fr: Vitesse de l'animation

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées
