Nice messages (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Administration
hr: Administracija

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: User
hr: Korisnik

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
