Nice messages (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Drupal
kk: Друпал

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер
