Nice messages (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Off
kn: ಜಡ

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ
