Nice messages (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Administration
lt: Administravimas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: User
lt: Narys

en: Off
lt: Išjungta

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
