Nice messages (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa
