Nice messages (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
